הובלות קטנות הן הובלות המכילות תכולת בית או משרד בהיקף מצומצם. אם לצורך העניין הסבתא בפתח תקווה קנתה מכונת כביסה ואת המכונה הישנה היא מעוניינת להעביר לשימושכם, הרי שעליכם להובילה מדירתה לדירתכם בתל אביב ועל כן עליכם להזמין הובלות קטנות ולא לשלם עבור הובלה סטנדרטית, כך גם באשר לרהוטים אחרים, מכשירי חשמל נוספים, או מספר קטן של ארגזים, הזקוקים לכלי רכב גדול וסבלים מקצועיים. על מנת לבצע הובלות קטנות, אין צורך להחזיק במשאית גדולה ומשאית בינונית או קטנה, טנדר או מסחרית, בהחלט מספיקים לביצוע ההובלה. תחום ההובלות הקטנות הוא תת תחום מההובלות המוכרות וידועות.

 

צוות העובדים בהובלות הקטנות

אם בהובלות רגילות אנו יכולים לראות לפחות 3 סבלים, ונהג, הרי שבהובלות קטנות אין צורך להחזיק מעל לנהג שמש גם כסבל, שהרי הדרישה לביצוע ההובלה כוללת לא יותר ממספר ארגזים בודדים או מכשירי חשמל כבדים. אך על פי שהסבל צריך להיות בעל כוח פיזי, את רוב עבודתו הוא מבצע באמצעות עגלה עם גלגלים כך שההובלה מתבצעת באחריות ומהירות. בבואכם לבצע הובלה קנה עליכם לקחת בחשבון מספר קריטריונים:

  • עלות – עלות הובלות קטנות נקבע בהתאם לסוג ההובלה, שהרי ניתן לקבוע כי הובלה של מספר ארגזים תתומחר שונה מהובלה של מכונת כביסה.
  • עיטוף – אם אתם צרכים לבצע הובלות קטנות לריהוט או מוצר יקר ערך, חשוב שתגנו עליו באמצעות נייר פצפצים או משי. כל עוד לא סיכמתם עם המוביל שזהו חלק מהשרות, תדאגו לעטוף את המוצר מבעוד מועד. 
  • ארגזים מהמוביל – ניתן לדרוש מהמוביל שיספק לכם ארגזים ומוצרי עיטוף, אך עליכם לקחת בחשבון כי עבור המוצרים תדרשו להוסיף במחיר.
  • רכבים – בהובלות קטנות יש מספר סוגי רכבים איתם מבצעים את ההובלה, ועל כן עליכם לשים לב כי המוביל מגיע עם רכב בהתאם להיקף התכולה אותה אתם מעבירים לבית או המשרד החדש.
  • ביטוח – זה שאתם נעזרים בהובלה קטנה, אין זה אומר שהפריט אותו אתם מעבירים אינו יקר ערך ועל כן בדקו מבעוד מועד כי קיימת פוליסת ביטוח המכסה נזקים עתידיים.

 

מחפשים הובלות קטנות? צרו קשר עוד היום עם ריאל הובלות וזכו בשרות מקצועי ואמין

פרטי תקשורת

אלכס: 054-3012654

פקס: 077-7148149

דוא”ל:

צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם