הובלה ואריזה

מעבר דירה אינו קל הן מהבחינה הרגשית והן מבחינת המעבר עצמו הכרוך בהחלטה מה מעבירים, מה אורזים וכיצד ומי יבצע את ההובלה. על מנת להקל על התהליך חשוב לשכור לשם כך חברת הובלות מנוסה עם צוות מקצועי שיידע כיצד לייעץ לכם לארוז את התכולה הנדרשת להובלה כך שהכול יבוצע כראוי וביעילות הגבוהה ביותר עבורכם.

הובלה ואריזה הן שתי מילים ההולכות יחדיו שכן אין הובלה ללא אריזה ולהיפך – אין צורך באריזה ללא מטרה להובלה. האריזה כוללת בתוכה קשת רחבה של מוצרים ואביזרים הדורשים אירוז נכון שיקל על ההובלה עצמה ועל הפירוק ביעד אליו מעבירים את הכול.

 הובלה ואריזה

אריזה של מוצרים ואביזרים קטנים

מוצרים קטנים ואביזרים שונים חסרי הגדרה ספציפית (קלסרים, שעון קיר, כדורגל...) יש לארוז בקרטונים משל עצמם ועדיף בחלוקה בין בני הבית השונים. אריזה אחת לצעצועי ילדים, אחת לכל מיני מסוגים שונים ואחת לניירת חשובה וכדומה.

אריזה של ביגוד והנעלה

מוצרי האופנה הכה חשובים למרבית בני הבית יש לארוז הן באריזה "אישית" מנוילנת לאלו היקרים יותר והן בקרטונים המחולקים גם כן לפי בני המשפחה. הדבר יקל בעת הפריקה של הקרטונים כך שכל אחד יוכל מראש לקחת את הקרטון שמיועד עבורו וישר לשים את הדברים בארון שלו.

אריזה של תמונות וחפצי אומנות

מוצרים יקרי ערך דוגמת תמונות או חפצי אומנות שבירים יש לארוז בצור הממוקדת לכל אחד מהם על פי הדרוש להם. יש להתייעץ עם המובילים מראש כיצד רצוי לארוז את אלו על מנת שלא ייגרם להם נזק בהובלה עצמה.

כלי מטבח

כלי מטבח ובעיקר השבירים שבהם יש לארוז בניירות עיתון ורק אז בקרטונים. כך מקטינים את האפשרות לשריטות ושברים במעבר עצמו.

לגבי פריטים כבדים מוצרי חשמל וריהוט יש להתייעץ עם המובילים אם יש צורך באריזה מיוחדת או שהם כבר דואגים להובלה שלהם כפי שהם.

פרטי תקשורת

אלכס: 054-3012654

פקס: 077-7148149

דוא”ל:

צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם