מובילים מיומנים עד למשרדים שלך

בשל הזהירות הרבה עליה עליכם להקפיד, חשוב לבחור חברת הובלות המעסיקה צוות מובילים מיומן ומקצועי ללא עוררין משום שהם אלו שהלכה למעשה יגלו אחריות כלפהובלות דירות היא עסק למקצוענים, משום שכל בעל דירה אשר עובר דירה, לוקח איתו את כל חייו דהיינו את כל הציוד אותו צבר במהלך חייו. על מנת לשמור על התכולה ולא לגרום לה לנזק בלתי הפיך, יש לשכור את החברה המובילה ביותר בתחומה. ישנן חברות הובלת דירות רבות ומגוונות, באזור המרכז אך חברות מקצועיות אין בשפע ועליכם מוטלת המשימה לאתר את החברה המקצועית בלבד, זו שתשמור על הציוד שלכם ותבטח אותו לקראת הבלתי צפוי. אם שאלתם עצמכם איך מוצאים חברה כזו, הרי שאתם יכולים להיעזר בהמלצות של חברים או מכרים שהסתייעו בעבר בחברה ממנה נותרו מרוצים, בדקו את ניסיונה, את המקצועיות שלה, את צוות המובילים אותם היא מטפחת, ואת אמינותה.

 

האלמנטים החשובים בתהליך

אחד הדברים החשובים יותר בעת מעבר הדירה הוא האריזה. עליכם לארוז את הציוד שלכם היטב בכדי למנוע נזקים בלתי צפויים. אם התכולה שלכם שבירה, עטפו אותה בנייר פצפצים וכך גם את פינות השולחנות על מנת שאם הם יקבלו מכות במהלך המעבר בחדר המדרגות נייר הפצפצים ימנע נזק. על כל ארגז אותו אתם סוגרים, רשמו את שם החדר ואת התכולה בארגז לדוגמא על ארגז ספרים רשמו "ספרים" וכדומה, כך יהיה לכם קל יותר לפרוק את הציוד. עוד חשוב על ארגזים שבירים לכתוב "שביר" ולהסב את תשומת ליבם של המובילים כי עליהם לנהוג במשנה זהירות עם הארגז השביר. הציוד שלכם. בחרו בחברת הובלות אשר אינה מחליפה את צוות העובדים בתדירות גבוהה, ומובילים אשר מגלים אחריות ורצינות כלפי עובדיהם. אם גם אתם עוברים משרד או מקימים משרד חדש וזה הזמן להעביר לתוכו את תכולתכם, צרו קשר עם ריאל הובלות וקבלו הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת לביצוע הובלה מקצועית מיומנת אמינה ובטוחה. אנו נעניק לכם ביטוח עבור כל הציוד אותו אנו מעבירים מכתובת אחת לשנייה. ריאל הובלות הינה חברה בעלת מוניטין רב המבצעת עבודתה נאמנה.

 

 

חוזה עבודה

לא בכל חברת הובלות דירות נהוג לחתום על חוזה - לעתים בכל אזור ישנן חברות שעובדות בצורה שונה ולא תמיד מה שקיים באזור המרכז קיים בהכרח גם באזור השרון לדוגמא - אך אתם אל תוותרו על חלק חשוב זה בעבודה. ללא חוזה אתם עלולים להפסיד זמן וכסף. חשבו לדוגמא כי הזמנתם חברת הובלות וזו בחרה שלא לבוא מסיבותיה שלה, בזה הרגע הפסדתם יום עבודה ותאלצו לחפש חברה חלופית שתגיע לבצע עבורכם את העבודה ועצם העובדה שהזמנת העבודה מתבצעת מהיום להיום, סביר להניח שתאלצו לשלם סכום גבוהה יותר. אם יש בידיכם חוזה, הרי שאתם יכולים לדרוש או לתבוע את ההוצאות שהפסדתם אם לא בדרכי נועם אזי בכותלי בית המשפט אך אם לא התעקשתם לחתום חוזה לא יישאר לכם מה לעשות.

 

פרטי תקשורת

אלכס: 054-3012654

פקס: 077-7148149

דוא”ל:

צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם