הובלות ברעננה

עוברים לגור ברעננה וזקוקים לשירותי הובלה? הגעתם למקום הנכון! חברת ריאל הובלות זו הכתובת הכי טובה שלכם בין אתם זקוקים לשירותי הובלה משרד, הובלת דירה או להובלה של כל דבר אחר. את החברה שלנו הקמנו כבר לפני שנים וכל הצוות המקצועי שלנו מורכב ממובילים אחראים, אמינים ואדיבים, כך שבוואי גם אתם תצאו מרוצים מהשירות שנציע לכם.

הובלה בטוחה

כשמדברים על הזמנת שירותי הובלה, בין אם זה ברעננה ובין אם זה בכל מקום אחר, יש דבר אחר חשוב שצריך להקפיד עליו, והוא: שהציוד יגיע בשלום. יש מספר דברים שיקבעו האם גם במקרה שלכם הציוד יגיע ליעדו בשלום, והם:

- אופן האריזה

- אופן ההובלה

- פירוק הציוד ביעד

בכל הדברים האלה החברה שלנו תוכל לעזור לכם ולתת לכם שירות טוב, כי אנשי הצוות שלנו יודעים איך להתמודד עם המשימות האלה. לא אחת קורה שאנשים לא לגמרי אורזים נכון וזו הסיבה לכך שהציוד לא מגיע בשלמות ליעדו, ולכן אנחנו נשמח לסייע לכם גם בתחום הזה.

הובלות ברעננה

עמידה בלוחות זמנים

הדבר הנוסף שרוב האנשים ישמחו להקפיד עליו, זה על לוחות הזמנים. כל אדם שרוצה לעבור דירה או שרוצה להוביל את החפצים שלו למשרדו החדש רוצה גם להיות בטוח שהכול יקרה בזמן. אין כל טעם להזמין שירותי הובלה אם אנשי הצוות לא יגיעו בזמן או, חלילה, לא יגיעו בכלל, ולכן אנחנו הכתובת הכי טובה שיש לכם. תמיד נגיע בזמן לכל מקום שאליו תזמינו אותנו ואתם תראו שההובלה תסתיים הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים.

פרטי תקשורת

אלכס: 054-3012654

פקס: 077-7148149

דוא”ל:

צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם