הובלות קטנות הוא תחום שכיח אשר מגלגל סכומי כסף רבים בשנה בעיקר באזור המרכז. אם חשבתם שעבור מכונת כביסה עליכם להזמין הובלה רגילה הרי שטעות בידיכם. הובלות קטנות מאפשרות לכם בעלות נמוכה יותר להעביר תכולה מצומצמת בין אם אלו מספר ארגזים בודדים, פריט חשמלי בודד לרבות מקרר מכונת כביסה ועוד. פעמים רבות את הציוד הנ"ל ניתן להעביר באופן עצמאי אך מה קורה אם אין ברשותכם כלי רכב? בדיוק בשביל זה קיימות הובלות קטנות. בדיוק כפי שנדרשת מקצועיות להובלות סטנדרטיות, גם הובלות קטנות דורשות את אותה המקצועיות.

 

עם אילו רכבים מתבצעת הובלה קטנה

לא ניתן לקבוע מראש עם איזה כלי רכב תבוצע ההובלה משום שיש מספר דרכים לבצע את אותן הובלות קטנות. דרך ראשונה היא להגיע עם רכב מסחרי בו מעמיסים המובילים את הציוד הנדרש להובלה ומאידך את ההובלה הקטנה ניתן לצרף לעוד מספר הובלות ועל כן המשאית תהיה גדולה יותר. על פי רוב להובלה קטנה יגיע נהג שהוא גם המוביל וזאת משום שההוצאות אל מול העלויות אינם מצדיקות צוות עובדים רב יותר ולמעט העובדה כי הובלה קטנה מכילה ציוד לא רב.

 

האם בהובלה קטנה הציוד מבוטח?

הובלות קטנות אינן שונות במהותן מהובלות רגילות. זה שהובלה קטנה לא מכילה ציוד רב, לא אומר שהציוד אינו יקר ערך ועל כן כל ציוד אותו אתם מעבירים ממקום למקום מבוטח. חשבו על סיטואציה בה המוביל מעביר את מכונת הכביסה שלכם באמצעות עגלה ובאמצע הדרך נופלת מכונת הכביסה והמנוע שלה נפגע, מרגע זה והילך אין לכם מה לעשות עם מכונת הכביסה אלא להזמין טכנאי או לרכוש חדשה. אם האשמה הייתה על המוביל, תפעיל החברה שאת שרותיה שכרתם את פוליסת הביטוח ותשיב לכם את אבדן כספכם. זכרו כי גם להובלות קטנות חשוב להזמין חברה מקצועית ומיומנת שלוקחת אחריות מלאה על הציוד אותו אתם מעבירים או נכון יותר לומר אותו הם מעבירים, ולא חשוב אם מדובר במעבר עירוני, בתל אביב למשל, או במעבר בין-עירוני, בין הרצליה לתל אביב לצורך הדוגמה - בכל מרחק של הובלה עלולה לצוץ בעיה, לכן בחרו במקצועיים ביותר. 

 

להובלות קטנות צרו קשר עוד היום!

פרטי תקשורת

אלכס: 054-3012654

פקס: 077-7148149

דוא”ל:

צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם