הובלות במרכז

הובלות במרכז מתרחשות בכל עונות השנה, אך אם אתם עתידים לעבור דירה, רצוי שתבחרו לעצמכם את העונה המתאימה לביצוע הובלות ולרוב מדובר בעונות האביב והקיץ. בעונת הסתיו והחורף ההובלות הופכות למעט מורכבות בשל תנאי מזג האוויר- גשם, שלוליות, בוץ ועוד. אין ספק שכולם מעדיפים לבצע את ההובלה בימים החמים של השנה ועל כן תקופת הקיץ והאביב הופכת לתקופה לחוצה ופורה עבור חברות ההובלה. אם אתם עוברים דירה בקיץ או בסתיו, שריינו מקום מבעוד מועד עם חברת הובלות משום שאתם עלולים למצוא עצמכם ללא חברה מקצועית ומיומנת דיה שתבצע עבורכם את ההובלה משום שהיומן שלה עמוס עד אפס מקום.

הובלות בצורה מסודרת ומקצועית

הובלות מתבצעות על בסיס יום יומי, אך על מנת שלא יעבדו עליכם הינכם מחויבים לבחון את החברה בה אתם בוחרים בציציות. שימו לב כי קיימות תחבולות רבות אותן מאמצות חברות ההובלה כדי להגיע לכיסכם ולקחת ממנו עוד קצת כסף לדוגמא: חברת ההובלה יכולה לתמחר את העבודה בתחילתה בסכום המקובל עליכם ובסכום שעומד בתקציב שלכם אך ברגע בו הם יגיעו לבצע את העברה הלכה למעשה, הם יכולים לטעון כי בשל גרם מדרגות אותם הם לא לקחו בחשבון המחיר יקפוץ ב- 200 ₪ נוספים או לחלופין בשל העובדה שיש לכם ארגז אחד יותר מדי הם גובים 100 שקלים נוספים ועוד. עצם העובדה שהם כבר שם ואינכם יכולים להמתין עם ההובלה, לא תישאר לכם ברירה ואתם תשלמו את הנדרש. בכדי למנוע סיטואציה זו, בדקו שהחברה חותמת לכם בחוזה כי זהו המחיר הסופי שלא ישתנה במהלך ההובלה, זאת כמובן בתנאי שהענקתם להם מידע מדויק אודות התכולה אותה אתם מעברים והקומה אליה אתם עוברים.

הובלות במרכז 

שלא יעבדו עליכם

הובלה מסודרת ומקצועית היא הובלה אשר אליהן מתכונן המוביל היטב, בין היתר הוא שולח לכם דף בו אתם ממלאים את כל התכולה או לחלופין הוא מגיע פיזית לבחון את כמות התכולה שברשותכם ורק לאחר מכן הוא מעניק לכם את ההצעה הסופית. חברה אמינה לא תעלה את המחיר לאחר ההובלה, גם אם יש לכם ארגז אחד יותר מהמצופה.

הובלות במרכז עם "ריאל הובלות" - הובלה בראש שקט! 

לשירות הובלות צרו קשר עוד היום!

פרטי תקשורת

אלכס: 054-3012654

פקס: 077-7148149

דוא”ל:

צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם