הובלות בשרון

אנו מעניקים שירותי הובלות בכל אזור השרון: הרצליה, רמת השרון, רעננה, כפר סבא, הוד-השרון  וכל היישובים שבסביבה.

ישנם מקרים שבהם הובלות בהרצליה ובכלל בכל הארץ גוזלות מאיתנו המון משאבים. גם משאבים כספיים וגם משאבים של זמן. הטרחה רבה בייחוד כאשר מדובר באריזת הציוד ובחיפוש הובלה. אתם מהנהנים בראשכם להסכמה. בינינו למי יש כוח אחרי יום עבודה גם לעשות את סידורי הבית הרגילים, גם לטפל בילדים וגם לארוז. אנחנו חושבים שחבל מאוד שבמקרים מסוימים הופכת חווית מעבר הדירה לכמעט בלתי נסבלת. אם אתם תושבי הרצליה או יישוב אחר בשרון תנו לנו להסיר דאגה אחת מלבכם, ובחרו בחברת הובלות שתעניק לכם את מלוא תשומת הלב ותהיה קשובה לצרכים שלכם.

הובלות בהוד השרון  

הובלות בהוד השרון

אנו חברת הובלות גדולה שמספקת שירות הובלה בהרצליה ובכל היישובים הסמוכים בשרון, גם עבור משרדים וחברות וגם עבור לקוחות פרטיים. השירות שאנו מציעים נעשה באופן מסודר ואחראי עד מאוד ומבצעים את כל סוגי ההובלות בין אם הן קטנות או גדולות. אם נכנסתם לאתר שלנו אתם זקוקים לחברת שתוכלו לסמוך עליה ולהפקיד בידע את היקר לכם מכל – הציוד שלכם. לא מעט חברות הובלה מבצעות עבודה חובבנית ואינן מקפידות על תקנים וסטנדרטיים גבוהים. לכן, הציוד שלכם פעמים רבות אינו נמצאים בידיים טובות ואמינות.

להוביל נכון בשרון

לא לכולם יש את הרכבים המתאימים כדי להוביל ציוד כבד ושביר ולכן, לא אחת כאשר אתם פותחים את הקופסאות לאחר המעבר את מוצאים שהחפצים שלכם נפגמו או נשברו וחבל. אז מה צריך לדעת שמזמינים חברת הובלות? הדבר החשוב הראשון הוא שתהיה זו חברה שתיתן לכם שירות מצוין במחיר נוח. דבר שני, אל תהססו או תתביישו ובדקו את הרכבים שלהם – את הואנים או המשאיות. דבר חשוב נוסף הוא שהם יבטיחו לכם, רצוי בכתב, שהם מתחייבים להגיע בזמן ללא איחורים או עיכובים, להביא עימם את הציוד הנדרש וכמובן צוות מספיק גדול כדי להעביר את הכל ללא דיחוי או עיכוב. 

הובלות בשרון עם "ריאל הובלות" - הובלה בראש שקט! 

לשירות הובלות בשרון צרו קשר עוד היום!

פרטי תקשורת

אלכס: 054-3012654

פקס: 077-7148149

דוא”ל:

צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם