הובלות בפתח תקווה

הובלות בפתח תקווה גם הן מתבצעות בתדירות גבוהה ועל מנת למצוא חברת הובלה מקצועית ומיומנת, עליכם לבצע בדיקות מקדימות. דבר ראשון בדקו האם החברה הינה חברה מוכרת וידועה בתחומה, חפשו אודות החברה המלצות ברשת האינטרנט, שאלו את הנציג באילו משאיות מתבצעת ההובלה, מי הם צוות המובילים מהם שנות הניסיון של העובדים ועוד. לאחר שהתרשמתם מחברת ההובלות התפנו לבקש הצעת מחיר. מוביל או חברת הובלות אשר יזרוק מחיר מבלי לבדוק אתכם את כמות התכולה, היא חברת הובלות שאל לכם לסמוך עליה, משום שמחיר ההובלה מורכב מכמות התכולה. 

אריזות והובלה בפתח תקווה

אם אין לכם זמן לארוז את התכולה בביתכם הישן אשר עתיד לעבור למעונכם החדש, בדקו עם חברת ההובלות בה בחרתם, האם היא מבצעת גם שרותי אריזה, אם לאו בחרו לעצמכם חברה אחרת. חברות רבות כחלק מהשרות מעניקות גם שרותי אריזה בתוספת תשלום. הם יגיעו לדירתכם מספר שעות לפני ביצוע ההובלה עם הציוד הנדרש לרבות סרט הדבקה, נייר עיטוף, קרטונים בגדלים שונים ויארזו את כל הציוד שקיים בביתכם. באותו האופן אתם יכולים לרכוש במקביל שירותי פרוק והרכבה. באמצעות שרות זה הנכם יכולים לשמור על הציוד שלכם טוב יותר, משום שחברת הובלות מקצועית ומיומנת שוכרת את שרותיו של בעל מקצוע מומחה לפירוק והרכבה כך שהציוד שלכם מופקד בידיים מקצועיות ומיומנות.

הובלות בפתח תקווה   

הובלה עד פתח הבית בזמן

על פי רוב, חברות ההובלה מנסות להכניס ליומן כמה שיותר לקוחות על מנת להגדיל את נתח הרווחים שלהם. עצם העומס הם לא תמיד מספיקים להגיע בזמן להובלה השנייה או השלישית שנקבעה באותו היום ועל כן אתם ממתינים ומבזבזים את זמנכם היקר. חברת הובלה מקצועית לא תיקח סיכון ולא תאחר לכם גם אם זה אומר שהם יבצעו הובלה אחת פחות ביום בכדי להגיע עד אליכם בשעה שנקבע. צריך לקחת בחשבון כי ישנם אירועים בלתי צפויים במהלך ההובלה בין היתר פקקים וכדומה. כל עוד החברה מקצועית ואמינה השעה שנקבעה במעמד הזמנת החברה, זוהי השעה שהם יגיעו אליכם.

הובלות בפתח תקווה עם "ריאל הובלות" - הובלה בראש שקט! 

לשירות הובלות צרו קשר עוד היום!

פרטי תקשורת

אלכס: 054-3012654

פקס: 077-7148149

דוא”ל:

צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם