חברת ריאל הובלות מבצעת את כל סוגי ההובלות במרכז הארץ והשפלה ללקוחות פרטיים ועסקיים גם יחד, בין היתר:

 

הובלות מנוף

הטכנולוגיה המתקדמת, חדרה גם אל ענף ההובלות, וכיום כל הובלה עתידה להיות פשוטה וקלה. הובלות מנוף מתאימות ברובן להעברת ציוד אל הקומות הגבוהות בגורדי שחקים, בבניינים בהם לא קיימות מעליות, ואף עבור בעלי דירות המעבירים ציוד גדול שאינו עובר את סף הדלת. מחיר ההובלה משתנה בהתאם לצרכים האישיים שלכם, בין היתר הקומה, היקף התכולה ומשך העבודה.

 

שירותי אריזה

אל לכם לבזבז את זמנכם היקר עבור אריזה, משום שחברתנו מספקת עבורכם גם שרות זה. אנו מגיעים עם ציוד האריזה לרבות ארגזים, נייר עיטוף וסרטי הדבקה ואורזים עבורכם את כל תכולת הדירה או המשרד. אל צוות העובדים מצטרף נגר מומחה לפירוק רהיטים.

 

פירוק והרכבה

חברתנו מציע למגוון לקוחותיה שרותי פרוק והרכבה, המבוצעים על ידי נגרים מובילים בתחומם. השרות מוענק באחריות ואנו מובילים את הריהוט שברשותכם ממען אחד לשני ומחזירים אותו למצבו המקורי.

 

הובלות דירות פרטיות

לחברתנו בפרט ולצוות העובדים בכלל, ניסיון עשיר בהובלות דירות. ההובלה עוד משלב האפיון ועד הנחת כלל הציוד בכתובת החדשה, מתבצעת ביחס אישי ואחריות גבוהה על הציוד אותו הינכם מעבירים. השרות בחברתנו הינו מקצועי ואמין.

 

הובלות קטנות

חברתנו מעמידה לרשותכם שרות להובלות קטנות ומהירות. אנו קשובים לצרכיכם ומעניקים לכם שירות אמין ואיכותי.

 

הובלות פריטים

אנו מבינים ומכירים בצורך האישי שלכם להוביל פריטים בודדים ממען אחד למשנהו ועל כן אנו מעמידים לרשותכם צי הובלה הכולל מובילים מקצועיים.

 

הובלות משרד

הובלת משרדים היא משימה מורכבת, משום שעלינו לקחת בחשבון שאל לכם לאבד יום עבודה בשל המעבר. בחברתנו צוות אמין ומקצועי, המאפשר לכם לעבור ממקום אחד למשנהו במהירות האפשרית, מבלי לפגוע בעבודתכם השוטפת באחריות. אנו מומחים בהתאמת הלוגיסטיקה לסוג המשרד. חברת ריאל הובלות לא מתפשרת על שירות אישי, מקצועיות, זמינות, מחירים הוגנים ותחרותיים, כדי שחווית ההובלה תהיה חיובית ומעבר הדירה יתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

הובלות פריטים כבדים

הובלת פסנתרים והובלת פריטים כבדים.

 

עוברים דירה עם ריאל הובלות, בדרך הבטוחה! 

למעבר דירה בראש שקט צרו קשר עוד היום!

פרטי תקשורת

אלכס: 054-3012654

פקס: 077-7148149

דוא”ל:

צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם